Misja i wizja TTBS

Misją Tczewskiego TBS jest dbałość o każdego Klienta, troska o najmniejszy detal współpracy z każdym z mieszkańców, tak by czuł się komfortowo i bezpiecznie, a Jego potrzeby były zaspokajane poprzez nowoczesne i profesjonalne zarządzanie powierzonym mieniem, zaś jego satysfakcja i zadowolenie było największym celem każdego pracownika.
Na konkurencyjnym rynku deweloperskim i zarządzania nieruchomościami jest to ważny aspekt, by każdy z obsługiwanych klientów, ten kupujący mieszkanie lub nieruchomość oraz ten, który powierzył w zarząd swoją nieruchomość, czuł się komfortowo i miał świadomość, że jest obsługiwany przez profesjonalny zespół specjalistów.

Wizją Tczewskiego TBS jest posiadanie pozycji lidera na lokalnym rynku nieruchomości. Lidera, który posiada nowoczesny i profesjonalny zespół pracowników oraz narzędzia do zarządzania nieruchomościami, który buduje nowe budynki zaprojektowane w nowoczesnym stylu, a także remontuje i stale podnosi stan techniczny budynków i lokali, w których mieszka się w sposób przyjemny i komfortowy.
Wizja opiera się na potencjale ludzi, którym zależy na wspólnym celu – profesjonalnej obsłudze Klientów oraz dążeniu do pozycji lidera na rynku, a także stałym rozwoju Spółki. Zespole ludzi, dla których Klient jest najważniejszą postacią w prowadzonej działalności gospodarczej.