Główny Księgowy – Magdalena Sikorska
tel. 58 530 11 00 wewn. 225
kom. 797 723 494
email: magdalena.sikorska@tbs.tczew.pl
pokój 8
Zakres: nadzór nad rachunkowością Spółki, raporty okresowe, roczne sprawozdania finansowe.

St. insp. ds. księgowości – Magdalena Leszkowska
tel. 58 530 11 00 wewn. 218
email: magdalena.leszkowska@tbs.tczew.pl
pokój 10
Zakres: obsługa finansowo-księgowa firmy

Insp. ds. księgowości – Irena Bojko
tel. 58 530 11 00 wewn. 219
email: irena.bojko@tbs.tczew.pl
pokój 4
Zakres: księgowość Wspólnot mieszkaniowych, płatności

Insp. ds. księgowości – Małgorzata Paszkowiak
tel. 58 530 11 00 wewn. 216
email: malgorzata.paszkowiak@tbs.tczew.pl
pokój 3
Zakres: księgowość Wspólnot mieszkaniowych, rozliczenia Wspólnot, czynsze

Insp. ds. księgowości – Wiesława Szymańska
tel. 58 530 11 00 wewn. 236
email: wiesława.szymanska@tbs.tczew.pl
pokój 4
Zakres: rozliczenia zimnej i ciepłej wody (lokale własnościowe oraz komunalne w budynkach Wspólnot administrowanych przez TTBS Sp. z o.o.)

Insp. ds. księgowości – Magdalena Zielińska
tel. 58 530 11 00 wewn. 220
email: magdalena.zielinska@tbs.tczew.pl
pokój 2
Zakres: lokale własnościowe – czynsze, rozliczenia, dodatki

Insp. ds. księgowości – Anna Owsiak
tel. 58 530 11 00 wewn. 215
email: anna.owsiak@tbs.tczew.pl
pokój 2
Zakres: lokale własnościowe – czynsze, rozliczenia, dodatki

Insp. ds. księgowości – Natalia Jewiarz
tel. 58 530 11 00 wewn. 217
email: natalia.jewiarz@tbs.tczew.pl
pokój 9
Zakres: lokale społeczne, gminne – czynsze
 
Insp. ds. księgowości – Anna Mitigowska
tel. 58 530 11 00 wewn. 218
email: anna.mitigowska@tbs.tczew.pl
pokój 9
Zakres: lokale społeczne, gminne – czynsze
 
Insp. ds. księgowości – Anna Stec
tel. 58 530 11 00 wewn. 215
email: anna.stec@tbs.tczew.pl
pokój 2
Zakres: lokale własnościowe – czynsze, rozliczenia, dodatki
 
Insp. ds. księgowości – Dorota Lipińska
tel. 58 530 11 00 wewn. 235
email: dorota.lipinska@tbs.tczew.pl
pokój 2
Zakres: lokale własnościowe – czynsze, rozliczenia, dodatki
 
Insp. ds. księgowości – Anna Czapiewska-Saez
tel. 58 530 11 00 wewn. 218
email: anna.czapiewskasaez@tbs.tczew.pl
pokój 10
Zakres: obsługa finansowo-księgowa firmy
 
Insp. ds. księgowości – Marta Stępień
tel. 58 530 11 00 wewn. 217
email: marta.stepien@tbs.tczew.pl
pokój 9
Zakres: lokale społeczne, gminne – czynsze